پکیج شوفاژ دیواری چیست؟

پکیج شوفاژ دستگاهی است که میتواند آب گرم مصرفی و همچنین آب داغ گرمایشی را تامین نماید. درواقع پکیج شوفاژ قابلیت یک موتورخانه رادر یک بسته کوچک فراهم نموده که دارای مزایای زیادی است.پکیج دیواری که معمولا نوع فن دار ان از نظر استانداردهای معتبر دنیا تایید میگردد علاوه بر تامین گرمایش داخل خانه یا محل تجاری از طریق رادیاتور یا فن کوئل یا گرمایشی از کف اب گرم بهداشتی را نیز به صورت فوری در اختیار مصرف کننده قرار میدهد.

استفاده از دودکش مخصوص کواکسیال(دوجداره)در هنگام نصب پکیج دیواری این امکان را فراهم می نماید که علاوه بر خروج دود ناشی از کارکرد دستگاه به محیط خارج هوای مصرفی مورد نیاز دستگاه نیز از محیط خارج تامین میگردد و در نتیجه ایمنی کاملی برای مصرف کننده فراهم میگردد.

 

انواع پکیج شوفاژ:

۱.پکیج دیواری:

کم حجم و بیصدا بوده و در ظرفیت و مدل های متنوعی تولید میشود. دارای بازده حرارتی بیشتری از نوع زمینی میباشد. جهت گرمایش به جای دیگ و مشعل از مشعل های اتمسفریک و مبدل هایی از جنس مس یا استیل استفاده میشود.

۲.پکیج چگالشی:

در این نوع پکیج ها با تغییر نوع مبدل و مشعل دستگاه و با استفاده از گرمای نهان اب راندمان بالایی تا حدود۱۱۰درصد ایجاد شده است.این نوع پکیج ها ممکن است بصورت زمینی(دیگ)یا دیواری ساخته شوند ولی به هرحال قیمت بالاتری نسبت به انواع دیگر دارند.پکیج زمینی(مخزن دار)به علت داشتن مخزن ذخیره دبی ابگرم مصرفی بیشتری دارد.ولی فضای بیشتری را اشغال کرده و معمولا راندمان کمتری نسبت به نوع دیواری دارد.این نوع پکیج ها از نوع دیواری سنگین و گرانتر بوده و اغلب درون انها از دیگ های چدنی و مشعل باظرفیت بالا استفاده شده است.

 

اگر پکیج شما دچار مشکل شده است، میتوانید با مرکز تخصصی الوتهویه تماس بگیرید

تا را در کوتاه ترین زمان ممکن جهت رفع ایراد،کارشناس مربوطه را به محل اعزام نماید.