درباره الوتهویه

هوایتان را به هوای ما بسپارید، ما هوای شما را داریم!

تعمیرات و نگهداری دستگاه های سرمایشی و گرمایشی. ارائه خدمات در کلیه برند های موجود در بازار با بهترین تکنسین های باتجربه. ارائه فاکتور خدمات انجام شده بصورت آنی. پشتیبانی ۲۴ ساعته آنلاین.

تیم ما متشکل از متخصصان بسیار ماهر است که حداقل ۶ سال در این صنعت فعالیت کرده اند. ما در حالی که پیچیده ترین وظایف فنی و سازمانی را حل می کنیم ، تجربه زیادی به دست آورده ایم ، چیزی که به ما امکان می دهد بهترین خدمات را به شما ارائه دهیم

شرکت ما صرفاً پل ارتباطی میان مشتری و سرویسکار نمی باشد،تکنسین های الـو تـهـویـه دارای مدرک فنی حرفه ای و دانشگاهی مرتبط هستند.در استان تهران و کرج آماده ارائه خدمات ۲۴ ساعته به مشتریان گرامی می باشند.

ارائه سرویس در تمامی نقاط تهران و کرج با بهره گیری از بیشترین تکنسین های متخصص آماده خدمت به شما عزیزان می باشد. استفاده از قطعات اورجینال و دارای گارانتی و همچنین ارائه خدمات تعمیرات در محل در کوتاه ترین زمان و با بالاترین کیفیت. مجموعه الوتهویه با بهترین تکنسین ها در حال فعالیت می باشد.

الوتهویه متشکل از تکنسین های متخصص در زمینه تعمیرات پکیج، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال و فریزر، اجاق گاز، کولر گازی، اسپلیت و انواع لوازم خانگی آماده ارائه خدمت در استان تهران و کرج می‌باشد.

ما در روزهای تعطیل از طریق فرم آنلاین و شبکه های اجتماعی پاسخگوی شما هستیم. ما تمام سعی خود را می‌کنیم تا در محل شما و بدون نیاز به حمل و نقل به تعمیرات بپردازیم. همچنین تعمیرات در تهران وکرج توسط تیم ما دارای گارانتی می‌باشد.